X جهت دریافت مجدد رمز با پشتیبان تماس بگیرید : 0216120

خرید کتاب نقشه بندی ذهنی: از خلاقیت خود برای تحول در زندگی استفاده کنید

4 سال پیش

برای خرید کتاب نقشه بندی ذهنی: از خلاقیت خود برای تحول در زندگی استفاده کنید نوشته تونی بازان ترجمه محمدجواد نعمتی نشر پل به لینک زیر مراجعه کنید .

نقشه ذهنی یک ابزار فکری پویا و کارآمد برای دقت و سرعت بخشیدن به تفکرات و برنامه ریزی هاست . نقشه ذهنی گامی اساسی برای دستیابی به منبع عظیم فکری می باشد تا به کمک آن ، بتوان تصمیم گیری بهتری داشت و به ذهنیات نظم بخشید .

کسانی که با کتاب های من آشنایی دارند ، می دانند که من اولین بار در دوران تحصیلم ، مفهوم نقشه های ذهنی را به عنوان یک ابزار تقویت حافظه مطرح کردم تا با نکته برداری توسط آنها بتوانم مطالب را بهتر فرا بگیرم .

تجربه بسیار موفق من در این زمینه باعث شد به این نتیجه برسم که از نقشه های ذهنی می توان به عنوان ابزاری متحول کننده برای بهره برداری بیشتر و بهتر از توانمندی های ذهنی استفاده کرد . دوست داشتم افراد مختلف ، از تجار گرفته تا آموزگاران بتوانند در زمینه های کاری از این ابزار ارزشمند کمک بگیرند . اکنون مفتخرم که بعد از گذشت سی سال از آن زمان افراد مختلفی در سراسر جهان ، از نقشه های ذهنی در تمام سطوح زندگی خود برای بالا بردن کارآرایی و افزایش پتانسیل های درونی خود استفاده می کنند .

نقشه های ذهنی انسان را قادر می سازد تا تمام ابعاد زندگی خود را تحت کنترل داشته باشد و بهترین برنامه ریزی ممکن را روی آنها انجام دهد . نقشه های ذهنی ابزاری قدرتمند برای برقراری ارتباط موثر ، حل مسئله ، خلاقیت ، یادگیری ، تحول شخصیتی ، مدیریت زمان و یادآوری خاطرات گذشته می باشند . آنها در نوع خود ابداعاتی هنرمندانه هستند .

برای کسانی که برای اولین بار با مفهوم نقشه ذهنی آشنا می شوند ، این کتاب می تواند نقطه آغاز خوبی برای یادگیری این تکنیک برنامه ریزی ذهنی و نیز اصول و کاربردهای آتی باشد . مطالعه این کتاب در کنار سایر کتاب های بازان که مربوط به ذهن و حافظه می باشند ، می تواند بسیار مفید و کارگشا باشد . زیرا اولا درک بهتری نسبت به نحوه عملکرد حافظه ارائه می کنند و دوما ، نقشه های ذهنی از همه اصول مربوط به حافظه که لازمه به یادسپاری و یادآوری بهتر مطالب می باشند ، استفاده می کند .

کسانی که خواهان مطالعه و یادگیری بیشتر درباره نقشه های ذهنی هستند می توانند به کتاب نقشه ذهنی که با همکاری برادرم پروفسور بری بازان نوشته ام ، مراجعه کنند . این کتاب یک راهنمای جامع برای خلق و استفاده واقعی از نقشه های ذهنی در زندگی می باشد .

آرزو می کنم که در مسیر یادگیری و بکارگیری نقشه های ذهنی ، شادی و موفقیت همواره در کنار شما باشد .


خرید کتاب خرید کتاب نقشه بندی ذهنی: از خلاقیت خود برای تحول در زندگی استفاده کنید
کتاب معرفی کنید


بای بوک
مرورگر شما برای مشاهده سایت مناسب نیست لطفا یک مرورگر جدیدتر استفاده کنید
تلفن پشتیبانی : 0216120