X جهت دریافت مجدد رمز با پشتیبان تماس بگیرید : 0216120

خرید کتاب ادیان زنده جهان (غیر از اسلام)

4 سال پیش

برای خرید کتاب ادیان زنده جهان (غیر از اسلام) نوشته عبدالرحیم سلیمانی اردستانی نشر موسسه فرهنگی طه روی لینک زیر کلیک کنید .

مقدمه

نوشته پیش روی در واقع ، جزوه ای درسی بوده که به مرور تهیه و در کلاس های گوناگون دانشگاهی و حوزوی تدریس شده است . این اثر بر تاریخ و اندیشه های ادیان زنده جهان نگاهی گذرا دارد و از آنجا که برای آشنایی دانشجویان و طلاب دیگر ادیان تهیه شده است ، بالطبع از دین اسلام بحث نشده است . در آغاز این مجموعه بحث هایی مقدماتی ، از قبیل تعریف دین و تقسیم ادیان ، آمده و نیز اشاره ای کوتاه به ادیان ابتدایی دارد .

این نوشتار برای دو واحد درسی تهیه شده است . البته شاید حجم آن اندکی بیش از حجم متعارف دو واحد درسی باشد اما از آنجا که در دانشگاه ها و برخی مراکز حوزوی عنوان های گوناگونی برای این درس درج شده و نیز شیوه اجرای آنها متفاوت است ، مطالب این نوشتار با تفصیل حجم بیان شده است استادان محترم می توانند با توجه به سرفصل دروس ، برخی فصل ها یا برخی از مطالب آن را با توجه به سطح کلاس و هدف درس ، حذف نمایند . البته پیشنهاد می گردد به جای حذف ، مطالعه برخی از مطالب ساده تر به دانشجویان واگذار شود و در کلاس تنها رفع اشکال شود .

این کتاب در 30 درس و برای 30 ساعت درسی تنظیم شده است که این تقسیم بندی دلیل دارد : 1. در برخی مراکز درس ها یک ساعتی برگزار می شود . 2. در تقسیم کتاب ، با توجه به اولویت ها و میزان مطالب ، به برخی از ادیان امکان اختصاص بیش از یک درس از 30 درس نبوده است ، بنابراین ، در مراکزی که هر جلسه درس دو ساعت است ، برای هر جلسه باید دو درس در نظر گرفته شود .


خرید کتاب خرید کتاب ادیان زنده جهان (غیر از اسلام)
کتاب معرفی کنید


بای بوک
مرورگر شما برای مشاهده سایت مناسب نیست لطفا یک مرورگر جدیدتر استفاده کنید
تلفن پشتیبانی : 0216120