X جهت دریافت مجدد رمز با پشتیبان تماس بگیرید : 0216120
راهنما
 • بای بوک
 • راهنما

خرید اینترنتی کتاب

کتاب را پیدا کنید ، سفارش را ثبت کنید و پرداخت را انجام بدید
 • چگونه کتاب را پیدا کنم ؟

  برای شروع روی لینک "کتاب" در بالای همین صفحه کلیک کنید و سپس از جستجو استفاده کنید و یا "موضوعات" رو ببینید
 • ثبت سفارش

  فرم خریدی که در صفحه کتاب می بینید را تکمیل کنید و ثبت را بزنید

  موجودی

  در قسمت موجوی کتاب یکی از گزینه های زیر را مشاهده خواهید نمود : موجود در انبار : کتاب در انبار موجود است . اعلام موجودی قبل از پرداخت : کتاب در انبار موجود نیست ولی قابل تهیه است به این صورت که شما ابتدا کتاب را سفارش می دهید قبل از اینکه هزینه ای پرداخت کنید کتاب تهیه می شود (کمتر از یک روز) و به شما اطلاع داده می شود برای پرداخت سفارش و ارسال .

  موبایل

  از موبایل مشتری به عنوان شناسه هر مشتری استفاده می گردد و برای ورود به پنل مشتریان (جهت پیگیری سفارش و...) نیز از موبایل استفاده خواهد شد و نیازی به نام کاربری و رمز عبور نخواهد بود .

  چگونه پرداخت می کنید ؟

  براساس اینکه شما در چه شهری باشید و چه کتابی را سفارش دهید گزینه های زیر را مشاهده خواهید کرد : پرداخت در محل : در سفارشات پیک موتوری از این روش پرداخت می شود و شما کل هزینه را به پیک می پردازید . و همچنین در سفارشات پستی (برای بعضی از کتب) می توانید هزینه کل را به مامور پست بپردازید . پرداخت آنلاین / کارت به کارت : این روش پرداخت مختص سفارشات پستی می باشد و کل هزینه به صورت پرداخت آنلاین و یا کارت به کارت پرداخت می شود کلیه پرداخت ها به حساب شرکت سیب آبی ایرانیان خواهد بود .

  چگونه ارسال کنیم ؟

  براساس اینکه شما در چه شهری باشید و چه کتاب را سفارش دهید گزینه های زیر را مشاهده خواهید نمود : پیک موتوری : ارسال توسط پیک موتوری و هزینه پیک براساس تعرفه پیک در شهر شما خواهد بود . پست سفارشی : ارسال توسط پست سفارشی و هزینه براساس وزن کتاب و تعرفه های دقیق اداره پست خواهد بود . پست پیشتاز : ارسال توسط پست پیشتاز و هزینه براساس وزن کتاب و تعرفه های دقیق اداره پست خواهد بود .

  زمان ارسال کتاب

  براساس اینکه چه روش ارسالی را انتخاب کنید زمان ارسال نمایش داده خواهد شد .
 • پرداخت

  سفارشات پیک موتوری : پرداخت مبلغ کتاب و هزینه ارسال به پیک خواهد بود . هزینه پیک طبق تعرفه پیک موتوری در شهر شما می باشد .
  پرداخت به مامور پست: در این روش مبلغ کتاب و هزینه ارسال به مامور پست و در هنگام تحویل سفارش پرداخت خواهد شد. این روش پرداخت برای بعضی از کتاب ها فعال می باشد و هزینه پستی بیشتر از سایر روش ها خواهد بود که به صورت دقیق قابل مشاهده است و صرفا ارسال با پست سفارشی خواهد بود .
  پرداخت آنلاین : در این روش پرداخت با یک عابربانک عضو شتاب (از هر بانکی) می باشد و اطلاعاتی که مورد نیاز است شامل : شماره کارت ، رمز دوم (از خودپرداز بگیرید) ، cvv2 (روی کارت درج شده است) و تاریخ انقضا (روی کارت ثبت شده است) می باشد .
  پرداخت کارت به کارت : در این روش شما مبلغ سفارش را به شماره کارت شرکت ، انتقال داده و 4 شماره آخر کارت خود را در بخش مشتری درج می نمایید و واحد امور مالی پس از بررسی ، سفارش را تایید خواهد نمود . زمان بررسی در ساعات کاری حداکثر 1 ساعت خواهد بود در صورت عدم تایید واریزی به مشتری از طریق پیامک اطلاع رسانی خواهد شد .
  پرداخت موبایلی :در این روش یک کد USSD به شما ارائه می گردد (مثل *770*2665*25#) و شما این کد را از طریق موبایل شماره گیری می کنید . (با همه ی گوشی ها امکانپذیر است) . سپس از شما شماره کارت عابربانک و رمز دوم را می خواهد . توجه داشته باشید که این روش از امنیت بالایی برخوردار بوده با مجوز بانک مرکزی مباشد . پس از پرداخت ، سفارش شما به صورت خودکار و آنی تایید خواهد شد .
  برداشت از اعتبار شما : در صورتی که مبلغی از بای بوک طلب داشته باشید این گزینه به شما نمایش داده می شود و هزینه سفارش از کل اعتبار شما کسر خواهد شد .

 • ارسال

  پیک موتوری : زمان ارسال حداکثر 1 روز کاری و هزینه پیک براساس تعرفه پیک در شهر شما خواهد بود .
  پست سفارشی : زمان ارسال حداکثر یک هفته و هزینه ارسال براساس وزن کتاب و تعرفه های دقیق اداره پست خواهد بود .
  پست پیشتاز : زمان ارسال حداکثر 3 روز و هزینه ارسال براساس وزن کتاب و تعرفه های دقیق اداره پست خواهد بود .

 • پیگیری سفارش

  جهت پیگیری سفارش به بخش مشتری بای بوک مراجعه کنید و با وارد کردن شماره موبایل ، وارد حساب خود شده و روی سفارش کلیک کنید . در صفحه باز شده می توانید آخرین وضعیت سفارش را مشاهده نمایید . توضیح هر وضعیت :
  در حال بررسی واریزی : در صورتی که مبلغ سفارش را از طریق کارت به کارت واریز کرده باشید این وضعیت را مشاهده می کنید و به این معنی است که واریزی شما توسط واحد امور مالی در حال بررسی و تایید است . در ساعات کاری (شنبه تا چهارشنبه - 9 تا 19) این کار ، حداکثر 1 ساعت طول خواهد کشید در صورت تایید و یا عدم تایید پرداخت ، از طریق پیامک به شما اطلاع داده خواهد شد .
  در حال ارسال با پیک موتوری : سفارش در اسرع وقت (حداکثر 1 روز) از طریق پیک موتوری برای شما ارسال می گردد .
  در حال ارسال با پست : سفارش در حال بسته بندی است و در اسرع وقت تحویل اداره پست می باشد .
  ارسال شد با پست : سفارش از طریق پست ارسال شد و با استفاده از شناسه پستی و سایت اداره پست می توانید سفارش را رهگیری نمایید در صورتی که سفارش تاخیر داشت با پشتیبان تماس بگیرید .
  در حال تهیه کتاب : اگر کتابی را سفارش دهید که عبارت "اعلام موجودی قبل از پرداخت" در صفحه کتاب ثبت شده باشد . قبل از اینکه پرداختی انجام دهید کتاب مورد نظر تهیه خواهد شد و سپس از طریق پیامک به شما اطلاع داده خواهد شد برای پرداخت سفارش .
بای بوک
مرورگر شما برای مشاهده سایت مناسب نیست لطفا یک مرورگر جدیدتر استفاده کنید
تلفن پشتیبانی : 0216120