X جهت دریافت مجدد رمز با پشتیبان تماس بگیرید : 0216120
راهنما
 • بای بوک
 • راهنما

راهنمای صفحه کتاب

 • اطلاعات کتاب


  موضوع کتاب

  موضوع هر کتاب با توجه به رده دیویی کتاب مشخص می گردد و در صفحه کتاب موضوع کتاب ، از کل به جز به صورت درختی (زیر عنوان کتاب) مشخص شده است که با کلیک بر روی هر یک از موضوعات می توان لیست آخرین کتب آن موضوع را مشاهده نمود و برای مشاهده لیست کامل موضوعات به صورت درختی ، به بخش "کتاب" و سپس "موضوعات" مراجعه کنید .

  پدیدآور

  هر کتاب یک یا چند پدیدآور دارد که در صفحه کتاب همراه با نقش پدیدآور (نویسنده / مترجم / مصحح / ویراستار و...) آمده است . با کلیک روی اسم پدیدآور می توانید لیست آخرین کتب این فرد را مشاهده نمایید .

  ناشر

  ناشر و یا ناشران هر کتاب در صفحه کتاب قابل مشاهده است که با کلیک روی نام ناشر می توانید صفحه اختصاصی ناشر (شامل اطلاعات ناشر و شماره تماس و لیست کتب ناشر ) را مشاهده نمایید .

  رده دیویی

  رده دیویی هر کتاب با توجه به موضوع کتاب و در زمان انتشار کتاب مشخص می گردد . در این نوع تقسیم بندی 10 موضوع اصلی وجود دارد که هر موضوع 10 زیر موضوع دارد و این روند تا چندین مرتبه تکرار می گردد . جهت مشاهده لیست درختی موضوعات به قسمت "کتاب" و سپس "موضوعات" مراجعه کنید .

  شابک

  شابک هر کتاب شناسه اختصاصی و بین المللی آن کتاب می باشد شابک پشت جلد کتاب ثبت شده و ضمنا در صفحه هر کتاب در بای بوک نیز شابک ، قابل مشاهده است

  فهرست

  صفحات اولیه هر کتاب جهت اطلاع از موضوعات و مطالب کتاب در قالب pdf قابل مشاهده است .

  اصلاح اطلاعات

  در صورتی که شما نویسنده یا ناشر این کتاب هستید و مایلید اطلاعات ثبت شده در این صفحه را ویرایش و به روز نمایید به بخش "همکار" مراجعه نمایید
 • ثبت سفارش

  فرم خریدی که در صفحه کتاب می بینید را تکمیل کنید و ثبت را بزنید

  موجودی

  در قسمت موجوی کتاب یکی از گزینه های زیر را مشاهده خواهید نمود : موجود در انبار : کتاب در انبار موجود است . اعلام موجودی قبل از پرداخت : کتاب در انبار موجود نیست ولی قابل تهیه است به این صورت که شما ابتدا کتاب را سفارش می دهید قبل از اینکه هزینه ای پرداخت کنید کتاب تهیه می شود (کمتر از یک روز) و به شما اطلاع داده می شود برای پرداخت سفارش و ارسال .

  موبایل

  از موبایل مشتری به عنوان شناسه هر مشتری استفاده می گردد و برای ورود به پنل مشتریان (جهت پیگیری سفارش و...) نیز از موبایل استفاده خواهد شد و نیازی به نام کاربری و رمز عبور نخواهد بود .

  چگونه پرداخت می کنید ؟

  براساس اینکه شما در چه شهری باشید و چه کتابی را سفارش دهید گزینه های زیر را مشاهده خواهید کرد : پرداخت در محل : در سفارشات پیک موتوری از این روش پرداخت می شود و شما کل هزینه را به پیک می پردازید . و همچنین در سفارشات پستی (برای بعضی از کتب) می توانید هزینه کل را به مامور پست بپردازید . پرداخت آنلاین / کارت به کارت : این روش پرداخت مختص سفارشات پستی می باشد و کل هزینه به صورت پرداخت آنلاین و یا کارت به کارت پرداخت می شود کلیه پرداخت ها به حساب شرکت سیب آبی ایرانیان خواهد بود .

  چگونه ارسال کنیم ؟

  براساس اینکه شما در چه شهری باشید و چه کتاب را سفارش دهید گزینه های زیر را مشاهده خواهید نمود : پیک موتوری : ارسال توسط پیک موتوری و هزینه پیک براساس تعرفه پیک در شهر شما خواهد بود . پست سفارشی : ارسال توسط پست سفارشی و هزینه براساس وزن کتاب و تعرفه های دقیق اداره پست خواهد بود . پست پیشتاز : ارسال توسط پست پیشتاز و هزینه براساس وزن کتاب و تعرفه های دقیق اداره پست خواهد بود .

  زمان ارسال کتاب

  براساس اینکه چه روش ارسالی را انتخاب کنید زمان ارسال نمایش داده خواهد شد .
 • رزرو کتاب

  در صورتی که کتاب موجود نباشد امکان این خواهد بود که با ثبت شماره موبایل و ایمیل کتاب را رزرو کنید .
  در صورتی که در هر زمانی این کتاب قابل فروش شود از طریق ایمیل به شما اطلاع داده خواهد شد .
  با ورود به قسمت مشتری می توانید لیست کتبی که رزرو نموده اید را همراه با وضعیت موجودی کتاب مشاهده نمایید .

 • کتب مرتبط

  در صفحه هر کتاب لیستی از آخرین کتبی که ارتباطی با این کتاب دارند را مشاهده خواهید نمود شامل :

  کتابهای مرتبط

  آخرین کتبی که با موضوع این کتاب به چاپ رسیده اند برای مشاهده لیست کامل کتب مرتبط روی "کتب مرتبط" کلیک کنید.

  آخرین کتب ناشر کتاب

  آخرین کتبی که توسط ناشر این کتاب به چاپ رسیده است برای مشاهده لیست کامل کتب این ناشر روی "آخرین کتب ناشر" کلیک کنید.

  آخرین کتب نویسنده کتاب

  آخرین کتبی که از این پدیدآور به چاپ رسیده است برای مشاهده لیست کامل کتب این نویسنده روی "آخرین کتب نویسنده " کلیک کنید.

  کتب پرفروش

  در این قسمت لیست کتب پرفروش با موضوع این کتاب را مشاهده می نمایید .
بای بوک
مرورگر شما برای مشاهده سایت مناسب نیست لطفا یک مرورگر جدیدتر استفاده کنید
تلفن پشتیبانی : 0216120